Vyjadrenie k zápasu NIKE EXZ ŠBK Šamorín – MBK Ružomberok

Vyjadrenie k zápasu NIKE EXZ ŠBK Šamorín  – MBK Ružomberok:

Hráčky MBK Ružomberok:

Do tohto zápasu sme chceli nastúpiť koncentrovane a dobre sa pripraviť na playoff. Bolo nám ale jasné , že Šamorín nám nedá nič zadarmo. Od začiatku sme sa snažili sústrediť na naše veci, najmä obranu a disciplínu v útoku. V obrane sme udržali byť agresívne celých 40 minú ta bránili sme ako tím. Čo nám však ušlo je veľa stratených lôpt, tak na to si musíme dať v playoff väčší pozor. Celkovo sme však podali dobrý tímový výkon.

Vyjadrenie k zápasu:

Tímea Sujová, asistentka ŠBK Šamorín:

Vedeli sme že nás čaká silový basketbal a si myslím ze sme sa s tým aj dobre vysporiadali na začiatku zápasu. Avšak po striedaniach sme sa rozsypali v obrane a nevedeli sme si vypracovať dobre strelecké šance. Mali sme dobre aj zle úseky a verím že to už úplne doladíme na najbližšie zápasy ktoré nás čakajú.

Simona Marcová , kapitánka ŠBK Šamorín:

Zápas s RK sme brali ako generálku na zápas s Košicami čo sa nám nepodarilo. Nehrali sme dobre v obrane ani v útoku nevedeli sme sa vysporiadať s tlakom ktorý na nás RK robil celý zápas. Dúfam že v stredu to bude z našej strany úplne iný zápas. Gratulujeme RK k výhre.