Komentáre k zápasu ŠBK Šamorín – MBK Ružomberok

Juraj Suja tréner MBK Ružomberok

Tak som rád, že sme zvládli tento zápas, bez nejakej ujími na zdravotnom stave ďalšej a tak ďalej. Bolo to dosť náročné po obden po štvrtku ale nechceli sme to presúvať na nedeľu, a by sme mali viac času na prípravu a regeneráciu  pred Olimpiakosom.

Tak sme radi, že sme to zvládli.  Aj keď sme síce  rozložili minúty a dali sme viac priestoru mladým nie som spokojný, s tým ako fungoval môj tým druhý polčas. Ale treba  dať rešpekt Šamorínu , vyhrali druhý polčas doma, zabojovali. Takže taký  je môj pohľad.

Lucia Hadačova:

Do zápasu sme chceli nastúpiť od začiatku koncentrovane a spraviť hneď čo najväčší náskok. Som rada, že sa to podarilo a zahrali si všetky hráčky. Nemôžeme si však dovoliť mať toľko strát a výpadkov v obrane.

Tímea Sujová  asistentka ŠBK Šamorín

Nastúpili sme do zápasu s veľmi úzkou rotáciou keďže viaceré hráčky nemohli hrať ale som  rada ako baby bojovali celý zápas. V prvom polčase sme zbytočne postrácali veľa lôpt a boli sme v útoku nepresne, mali sme slabý prietok lopty. V druhom polčase sme tieto činnosti už zlepšili.

Gratulujem Ružomberku k výhre.

Barbara Fenesová, hráčka ŠBK Šamorín:

V prvom polčase sme dali málo bodov, súper bránil agresívne. No postupne sa nám začalo viac dariť.  V obrane sme mali veľa chýb no ku koncu aj to sa nám podarilo zlepšiť. Gratulujem súperovi k výhre.