Komentáre k zápasu ŠBK – RBK

Komentáre k zápasu:

HOSTIA: MBK RUŽOMBEROK
Tréner Juraj Suja:

Sme spokojní s víťazstvom aj hrou, až na úvod, ktorý sme nezačali adekvátnym výkonom v obrane. Potom to už bolo v poriadku. Mrzí ma zranenie Uramovej, dúfam, že nebude vážne.

Hráčka Alexandra Buknová:

Do zápasu sme nevstúpili tak, ako sme chceli. Súperovi sme dovolili veľa jednoduchých košov. Okrem prvej štvrtiny sme však podali dobrý výkon v obrane a celkovo sme so zápasom spokojní.

Domáci: ŠBK ŠAMORÍN
Hráčka Barbora Šipková:

Začiatok zápasu sme mali dobrý. Žiaľ, nedokázali sme v tom pokračovať. Veľmi nám chýbali naše dve pivotky, ktoré sa zranili v priebehu týždňa. Mali sme veľmi slabú úspešnosť streľby a rozsypali sme sa i v obrane. Máme sa čo učiť od tohto kvalitného súpera a pripravovať sa na ďalších súperov.

Asistentka Timea Sujová

Brali sme zápas ako trening na ďalšie stretnutia ktoré sú pre nás dôležitejšie. Preto dostalo priestor aj viacero mladých hráčiek, kadetiek. Mrzí ma že sme mali okliestenú zostavu a ostala nám zdravá iba jedna pivotka. Dosť to limitovalo striedanie, aj hráčky z obvodu museli zaskakovat na poziciach 4 a 5. Sme radi že na zápase sa nikto nezranil a ideme pokračovať v našej práci