Komentáre k zápasu Nike EXZ ŠBK Šamorín – MBK Ružomberok

Kapitánka hostí č.11 Alexandra Buknová:

„Do zápasu sme vstúpili s dobrou energiou, avšak sme mali priveľa strát, veľa z nich bolo úplne zbytočných. V tretej štvrtine sme dostali viac bodov od súpera ako za celý 1. polčas a tým sa Šamorín dotiahol na rozdiel 6 bodov. Avšak 4. štvrtina už bola v našej réžii a som rada, že si zahral celý tím.

Tréner hostí p. Juraj Suja:

„Sme spokojní. Dosiahli sme víťazstvo, ktoré sme potrebovali. Až na 3. štvrtinu sme dobre bránili. Obrana v prvom polčase nám zabezpečila komfortný náskok v polčase. To bolo rozhodujúce, lebo sme čakali, že Šamorín sa zlepší po prestávke, čo sa aj potvrdilo.

Tímea Sujová asistebtka ŠBK šamorín:

Zapas sme nezacali dobre, boli sme pasivne v kazdej cinnosti. Potom sme sa trosku prebrali ale bol to len kratky usek. Prvy polcas sme strelili malo bodov lebo sme chceli vsetko riesit z vonka namiesto toho aby sme hrali aktivne na kos. Tretiu stvrtinu sme sa prebrali a dotiahli sa na 6 bodov ale to bolo z nasej strany vsetko dnes. Potom bohuzial sme opat stracali na intenzite a presnosti. Velmi slabu uspesnost strelby sme mali a Ruzomberok prekvapivo trafil az 9 trojok.