Komentár k zápasu ŠBK Šamorín – BK ŠK UMB Banská Bystrica

BK ŠK UMB Banská Bystrica

Trénerka Andrea Izáková

 V zápase rozhodli momenty, kedy sme na chvíľu poľavili v koncentrácií a súper to využil na odskočenie skóre, ktoré sme síce dokázali vždy zmazať, ale stálo nás to priveľa síl, aby sme v tomto zápase boli šťastnejšie my.  Gratulujem súperovi k výhre. Teší ma kolektívny výkon a chuť a bojovnosť celých 40 minút.

Hráčka Katarína Mrváňová

Počas celého  týždňa sme pracovali na pochyb všetkých piatich hráčok v útoku a rotácií v obrane. Myslím si , že v tomto zápase sme spravili výrazný pokrok. Aj napriek nepriaznivému výsledku nás teší , že sme podalo kolektivný výkon a bojovnosť aj keď sme prehrávali dvojciferným rozdielom. Je škoda, že sme to nedotiahlo do víťazného konca, ale verím , že sme aj to v najbližších zápasoch príde.

 ŠBK Šamorin  

Hráčka  Šipková Barbora

Začiatok stretnutia sme mali pod kontrolou, no v druhej štvrtine sme sa rozpadli v obrane i v útoku a zbytočne sme si zdramatizovali zápas. Našťastie sme sa v poslednej štvrtine vrátili do zápasu. Musíme hrať koncentrovane celých 40 min. Na tento výkon musíme zabudnúť a sústrediť sa na ďalšie dôležité zápasy.