EXZ SBK Šamorín -UMB B. Bystrica

Trénerka BB:

Od úvodu zápasu bolo jasné, že to bude pre nás fyzicky veľmi náročný zápas, keďže  zo zdravotných dôvodov zo stáleho kádra bolo len 5 hráčok. Preto sme siahli aj po našich rezervách a zápas sme do bojovali celých 40 minút. Verím, že so cťou, za celý tím a najmä v zdraví. Gratulujem súperkám!

Hračka ŠBK Šamorín
 Barbara Lelkes: ,,Chceli sme našim verným fanúšikom pripraviť predčasný vianočný darček. Síce nedosiahli sme stovku, no napriek tomu si myslím, že našich priaznivcov sme potešili vysokým víťazstvom a peknými akciami. Ďakujeme za pozápasový potlesk, veľmi si ho vážime. Rok sme ukončili ziskom dvoch bodov, tešíme sa na boje v nadstavbe proti kvalitným tímom. V mene nášho klubu vinšujem Krásne vianočné sviatky! Vidíme sa v roku 2023.”
Timea Sujová Bol to nas posledny zapas v tomto kalendarnom roku a este k tomu pred domacim publikom. Po tazkom zapase v KE sme si chceli uzit bez stresov a tlaku basketbal, dat priestor vsetkym a v dobrej nalade sa nastavit na Vianoce. Podarolilo sa nam to na vybornu, co ma tesi a chcem sa podakovat aj BB ze prisli v okliestenej zostave a odohrali tento zapas.

Dakujeme nasim fanusikom a prajeme krásne sviatky každému.