Niké EXZ ŠBK Šamorín – Slávia BB – komentáre k zápasu

Slavia Banská Bystrica
Asistent trénera:

Do zápasu sme stúpili trošku prispato, ale rozhehli sme sa. Hrali sme agresívne a rýchlo. Zahrali si všetky hráčky.

Tešíme sa z výhry . Baby splnili úlohy, ktoré dostali a môžeme byť spokojné z hry aj z výhry.

Hráčka Slávia Banská Bystrica:

Zo začiatku zápasu sme sa snažili hrať agresívne s plniť v šatni stanovené pokyny. Chvíľami sme skĺzli do toho , že sme sa prispôsobili tempu súpera ale potom sme sa vrátili späť k našej hre. Snažili sme sa hrať kolektívne a sústrediť sa na náš tímový výkon, ktorým sa chceme prezentovať aj  v nasledujúcich zápasoch.

ŠBK Šamorín:
Timea Sujová asisitentka:

Vedeli sme ze nás caka náročný duel, kedze nas bolo iba 8, z toho 5 zien a 3 kadetky. Nemali sme ani idealny treningovy tyzden. Dnes sme hrali prvy krat 5 na 5. Si myslim ze sme zapas nezacali zle, ale postupne sme odisli fyzicky a druhy polcas bol uz z nasej strany velmi slaby. Mali sme problem ubranit podkosove hračky. Bystrica mala vyskovu aj fyzicku presilu pod kosom a to rozhodlo dnes o vysledku zapasu. Mna tesi ze nase 3 kadetky si zahrali v tak tazkom zapase a potvrdili miesto v druzstve, ze mozeme sa na nich spoliehat. Tym nam rastie ako drustvu sila. Teraz nas caka Ruzomberok a potom dobre padne reprezentacna pauza kde si doliecime zranenia a fyzicky sa dame dokopy.

Tilda Slama hráčka:

Dne sme hrali proti silnému súperovi , ktorý má skúsenosti aj z Eurocupu.

 Od začiatku až do konca súper dominoval  v útoku aj v obrane. V prvom polčase sme sa snažili s nimi držať krok , no v druhej polovičke Bystrica ešte pridala v agresivite, na čo sme už mi nevedeli reagovať. Ja osobne sa teším, že som dostala toľko príležitosti proti takému silnému družstvu.