Nike EXZ ŠBK Šamorín 61 – 104 Slávia Banská Bystrica

ŠBK Šamorín 61 – 104 Slávia Banská Bystrica (15-31, 10-25, 18-21, 18-27)

Body: Simona MARCOVÁ 21, Lucia LÜTTMERDINGOVÁ 19, Tatiana BÁBIKOVÁ 5, Mária VONDRYSKOVÁ 3, Barbara FENESOVÁ 2, Radoslava OŠŤÁDALOVÁ 2

Komentár  k zápasu NIKE EXZ ŠBK:

Hostia :SLÁVIA BANSKÁ BYSRICA

Asistentka Laura VAN DALEN : Zachytili sme úvod zápasu, čo bolo pre nás dôležité. V niektorých úsekoch hry sme strácali koncentráciu alebo nastala jednoducho len diskomunikácia a Šamorín to hneď využil, či už aktivitou na útočnom doskoku alebo peknou útočnú kombináciou. Chyby sa stávajú, ale chyby tohto druhu potrebujeme určite eliminovať. Je dobré, že sme rozložili sily medzi všetky hráčky, niektoré si možno trochu vydýchli a iné zas nabrali cenné skúsenosti.

Hráčka: Liliana Užovičová

Na zápas sme prišli v oklieštenej zostave, no to nemenilo nič na našom predzápasovom nastavení. Na šamorínčanky sme sa snažili počas celého zápasu vyvíjať tlak v obrane a hrať kolektívne a rýchlo do útoku. Útočne sa nám zápas vydaril, no na druhú stranu sme podľa môjho názoru od súperiek inkasovali až príliž veľa bodov. S naším chtíčom sme Šamorín jasne preskákali na doskoku, získali sme si tým možnosti na ďalšie zakončenia a naopak sme si postrážili súperky, aby ony túto výhodu nemali šancu využiť.

Foto: