Komentár k zápasu NIKE EXZ ŠBK Šamorín – CBK Košice

Komentár hostí CBK Košice

 

Tréner CBK, Vladimír KARNAY

Gratulujeme Šamorínu! Zápas prebiehal podľa predpokladu. Dali sme šancu juniorský hráčkam sa pripraviť v extraligovom zápase na juniorské majstrovstvá Slovenska.

 

Miroslava Krištofová, hráčka

Úvod do zápasu bol celkom fajn. No potom zlyhala ochrana, najmä obranný doskoky a návrat do obrany. Súper bol kvalitnejší, čo sa prejavovalo počas celého zápasu. Na konci sme to úplne vypustili a tomu svedčí aj výsledok. Do stredajšieho zápasu sa budeme snažiť tieto chyby eliminovať a viac sa pobiť pod košmi.

 

Komentár ŠBK Šamorín

Tímea Sujová , asistentka

Koniec sezóny sa blíži, a verím že sme dnes odohrali posledný domáci zápas. Aj to bola pre nás navyše motivácia aby sme podali dobrý výkon a sa odvďačili fanúšikom za celoročnú podporu. Na začiatku to bolo dosť nepresné z nasej strany, ale postupne sme sa do toho dostali a boli lepšie v každej činnosti. Teší ma vysoká výhra a aj to, že si zahrali všetky baby z lavičky. Pre mňa osobne to bolo ešte o to špecifickejšie že to bol môj posledný zápas pred domácimi fanúšikmi. Ešte nás čaká zápas v KE na ktorý sa poctivo pripravíme, lebo nechceme nikoho a nič podceniť a verím, že v stredu ukončíme túto sezónu. Myslím že aj celkom úspešnú pre náš klub.

Sofia Soóky, hráčka

Tento zápas nám vyšiel podľa našich predstáv. Takmer celý čas sme mali slušný náskok a podarilo sa nám zápas dobojovať do úspešného konca. Ukázali sme našu silu v útoku a darilo sa nám aj strelecky. Bonusom bolo, že si mohla zahrať každá jedna hráčka.