Nike EZX ŠBK Šamorín – Piešťanské Čajky 43-100

Komentáre k zápasu Nike EXZ ŠBK Šamorín  – Piešťanské Čajky

 

Asistent Piešťanské Čajky Ondrej Haviar:

Aj dnešný zápas sa podobal tomu stredajšiemu. Nastúpili sme s dobrou energiou a agresivitou. Zodpovedne sme plnili obranné úlohy a hrali rýchlo dopredu. 100 ka v záverečnom útoku bola peknou bodkou za naším dobrým výkonom.

Diana Uhlíková , hráčka Piešťanské Čajky:

Do dnešného zápasu sme vstúpili s jasným cieľom – hrať agresívnu obranu a rýchlo dopredu. Myslím, že sa nám to aj darilo , súperovi sme nedovolili ľahé zakončenia. Naopak my sme si vypracovali veľa dobrých pozícií. Hrali sme pekný kolektívny basketbal a pokorenie  100 bodovej hranice znamená ďalší koláč do šatne…

Tímea Sujová , asitentka ŠBK Šamorín:

Gratulujem Piešťanom k výhre, boli vo všetkých parametroch lepší od nás avšak aj my sme bojovali a makali cely zápas čo to dalo. Nevzdali sme, začo som nesmierne vďačná celému družstvu. Aj mladým dievčatám pre ktorých je toto veľká škola a som rada že sa vedeli vysporiadať fyzickým tlakom súpera, čo je základ k tomu aby sa posúvali ďalej. Opäť ďakujeme aj divákom že stali pri nás cely zápas a fandili a tešili sa z každej peknej akcie.

Šípková  Barbora, hráčka ŠBK Šamorín:

Vedeli sme, že zápas bude fyzicky náročný. Zlyhali sme najmä v obrane 1 na 1, ale i v iných herných činnostiach. Gratulujem súperkám. V treťom zápase sa budeme snažiť hrať tvrdšie, rovnako ako oni.