Niké EXZ: ŠBK Šamorín – BAM Poprad 102:64

ŠBK Šamorín 102 – 64 BAM Poprad (27-17, 24-16, 28-17, 23-14)
Body: Simona Marcová 28, Timea Sujová 27, Romana Vyňuchalová 14, Tatiana Bábiková 13, Júlia Lelkes 9, Barbora Šipková 9, Bianka Laura Vaigl 2

Komentáre k zápasu:

BAM Poprad:
Patrícia Sojáková – kapitánka
Do Šamorína sme vycestovali v oklieštenej zostave 6 hráčok. Od začiatku zápasu začali hračky Šamorína udávať tempo zápasu a my sme sa s tým museli vysporiadať. Bol ti pre nás fyzicky náročný zápas a gratulujeme Šamorínu k výhre.

ŠBK Šamorín
Hráčka Sofia Soóky: 
V útoku sme sa celý zápas držali, no obrana bola slabá a aj napriek obrovskému oslabeniu súpera sme dostali veľa bodov. Musíme sa sústrediť na zápas v stredu, aby sme aj na palubovke súpera potvrdili, že patríme na 5. miesto.
Sujova Tímea asistentka : prekvapila nas zostava popradu kedze prisli velmi oslabený, takze sa hodnoti zapas tazko. Dali sme kos kedy sme chceli,mrzi ma len nasa obrana,ktora mala obrovske diery. Dnes hlavne nasa zodpovednost v obrane 1 na 1 bola velmi chaba. Verin tomu ze Poprad sa da dokopy do stredy a odohrame kvalitnejsi zapas ako dnes. My potrebujeme tak isto sa odprezentovat lepsie v obrane, aby sme mali z toho dobry pocit.