Naše ženy porazili tím B. Bystrice o 30 bodov

_DLT7693 k

Naše basketbalistky v sobotu vyhrali nad tímom ŠKP 08 Banská Bystrica o 30 bodov v pomere 78:48. Bol to pekný bojovný zápas, kde Šamorínčanky jednoznačne dominovali a vyhrali zaslúžene. Svedčia o tom aj komentáre aktérov zápasu.

Asistent trénera  ŠKP 08 B.Bystrica – Milan Špiner

Nie je ani čo hodnotiť. Absolútne sme vyhoreli v defenzívnej činnosti a nesplnili sme dohodnuté taktické pokyny. Niečo sa s družstvom deje a veľmi rýchlo musíme prísť na to čo to je. Takto súťaž dohrať nemôžeme.

Hráčka ŠKP 08 B. Bystrica – Petra Števulová

Od začiatku zápasu sme hrali nedisciplinovane. Súperovi sme púšťali voľné strely, čo využili a premieňali jeden kôš za druhým. Ťažko sa nám potom vracalo naspäť do zápasu.

Tréner ŠBK Šamorín Albert Diósi

Disciplinovanou hrou počas celého zápasu sme eliminovali silné stránky súpera. Každá hráčka odovzdala maximum na ihrisku. 48 inkasovaných bodov je vizitkou zlepšenej  obrannej činnosti tímu.

Hráčka ŠBK Šamorín Petra Bartánusová

V prvej štvrtine zápasu sme si nad súperom vybudovali náskok, ktorý sme si držali počas celého zápasu. Naša obrana bola  agresívna a snažili sme sa súpera  čo najviac eliminovať.  V druhom polčase sa naša hra výrazne nezmenila a prekonali sme súpera vo všetkých hlavných činnostiach.